KTMC

Hematitas

Galerija:
PHP GD image processing library is not installed (http://www.php.net/gd)
Akmens aprašymas:

Hematitas – kompaktiška geležies oksido forma. Pavadinimas kilęs nuo graikiško žodžio “haema” – kraujas. Tai juodai rudas, pilkai rudas, juodas metalinio blizgesio akmuo. Papuošalai iš hematito labiausiai paplito per Viktorijos erą. Cheminė formulė Fe2O3. Kietumas pagal Moso skalę: 5.5-6.5.

 

Raktiniai žodžiai: Stabilumas, apsauga, intelektas, valdžia, ramybė, gijimas, meilė, teisiniai dalykai

Zodiako zenklas:

Tinka Avinams, Skorpionams ir Vandeniams, atitinka skaičių 9. Hematito planeta - Saturnas.

Kristalo forma: Trigonalinė - heksagonalinė
Akmens spalva: Rudas, juodas
Radimvietės: Š. Amerikoje, Brazilijoje, Venesueloje, Labradore ir Kvebeke
Ezoterinės savybės:

Hematitas - stiprus magiškas akmuo, todėl jį gali nešioti ne kiekvienas. Tai stiprių, atkaklių, sugebančių nugalėti visas kliūtis žmonių akmuo. Hematitas yra susijęs su ugnies elementu. Suteikia jėgos, gyvybingumo. Sutelkia dėmesį į elementarius poreikius, gyvenimo kokybės pagerinimą, padeda įveikti stresą. Gali sugerti neigiamas energijas bei jas įžeminti. Laikomas geru antidepresantu, padeda atsikratyti žalingų įpročių, taip pat mažina įtampą. Manoma, kad hematitas teigiamai veikia teisinius dalykus bei padeda laimėti bylas.Tai išminties ir drąsos akmuo. Hematitas taip pat skatina originalų mąstymą, susijęs su technikos mokslais, tinka IT specialistams.

Šio akmens niekada nereikėtų laikyti ar plauti vandenyje, neigiamą energiją geriausiai šis akmuo padėtas ant kalnų krištolo kristalų.

Poveikis kūnui:

Skatina raudonųjų kraujo kūnelių gamybą, geležies įsisavinimą, inkstų regeneraciją po sunkių susirgimų. Šalina toksinus, stiprina kraują sergant anemija, leukemija, po operacijų, greitai malšina spazmus ir traukulius. Rekomenduojamas prostatitui, urogenitalinėms ligoms gydyti. Plokšti hematito akmenys dedami ties piktybiniai navikais padeda gydyti onkologines ligas. Taip pat akmuo malšina ir vėžio sukeltus skausmus. Hematito nereikėtų dėti ant odos netoli uždegimų, taip pat kai kurie žmonės jautriai reaguoja į tiesioginį hematito poveikį.

comments: