KTMC

Chiastolitas (andalūzitas)

Galerija:
PHP GD image processing library is not installed (http://www.php.net/gd)
Akmens aprašymas:
Tai andalūzito atmaina, pavadintas pagal skerspjūvyje matomą kryžių (“chiastos” – kryžius), sudėtis - Al2[0(SiO4)]. Spalva – pilka, ruda. Kietumas pagal Moso skalę: 7-7.5.
Raktiniai žodžiai: Jėga, apsauga, kelionės, analizė, harmonija
Zodiako zenklas:

Chiastolitas yra Svarstyklių ženklo akmuo.

Kristalo forma: Ortorombinė
Akmens spalva: Pilka, ruda
Radimvietės: Andalūzijoje (Ispanija), Vokietijoje, Prancūzijoje, Alžyre, Rusijoje, Australijoje, JAV
Ezoterinės savybės:

Rytuose šis akmuo laikomas amuletu, apsaugančiu nuo blogio. Padeda atspindėti negatyvias energijas ir išsaugoti žmogaus vidinę harmoniją. Tai mirties ir atgimimo simbolio akmuo.

Chiastolitas tinka likimo smūgių ir permainų metu, padeda susikaupti kritiniais gyvenimo momentais, stiprina analitinius gebėjimus. Jis balansuoja kūrybiškumą su praktiškumu, dvasingumą su protu, atskleisdamas žmogui naujas gyvenimo perspektyvas. Padeda nugalėti vienišumą, panaikina įvairias baimes ir fobijas. Stiprina kitų akmenų poveikį, taip pat ir visas čakras.

Poveikis kūnui:

Chiastolitas mažina temperatūrą, reguliuoja kraujotakos sistemos veiklą, gydo venas, balansuoja kraujo spaudimą, gydo reumatą, žindyvėms didina pieno sekreciją, gydo hormoninius sutrikimus. Chiastolitas stiprina imuninę sistemą, padeda išgydyti paralyžių ir stiprina nervus, neleidžia organizme per daug kauptis rūgštims.