KTMC

Fluoritas

Galerija:
PHP GD image processing library is not installed (http://www.php.net/gd)
Akmens aprašymas:
Tai neseniai, XX a. atrastas akmuo, besimainantis žalia, violetine, žydra, balta ir auksine spalva, kalcio fluoridas.  Kietumas pagal Moso skalę: 4.
Raktiniai žodžiai: Apsauga, stabilumas, intuicija, intelektas ir organizaciniai gebėjimai
Zodiako zenklas:

Fluoritas kaip gimimo akmuo siejamas su Vasario mėnesiu. Jis ypač rekomenduoajams gimusiems po Ožiaragio ženklu (padeda nugalėti praktišką prigimtį, kuri gali stabdyti dvasinį augimą), Vandeniui (sustiprina natūralų Vandenio ryšį su dvasiniu pasauliu), Žuvims (stiprina dvasią ir valią). Tinka Avinui, Skorpionui, Liūtui, Mergelei, Svarstyklėms, pagal poreikį gali nešioti visi ženklai. Tinka vaikams. Priklauso vandens elementui.

Kristalo forma: Kubinė
Akmens spalva: Žalia, violetinė, geltona
Radimvietės: Argentinoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, JAV
Ezoterinės savybės:

Fluoritas asocijuojamas su pažanga bei tobulėjimu ir padeda žmogui nuveikti daugiau, nei jis tikisi. Jis suteikia aiškumą, greitą supratimą, koncentraciją, gerina atmintį, skatina naują pradžią, vidinį žinojimą., medituojant pašalina senas neigiamas emocijas, stresą ir reginius. Padeda priimti reikiamus sprendimus. Tinka dirbantiems sunkų fizinį arbą įtemptą protinį darbą ir ypač žmonėms, dirbantiems su naujausiomis technologijomis. Idealus akmuo studentams, tyrėjams ir visiems, kam reikia susikaupimo ir analitinio mąstymo, taip pat advokatams, mokytojams, psichologams, bankininkams ir finansų specialistams. Grupei žmonių padeda sujungti pastangas ir siekti bendro tikslo. Labai gerai pasidėti darbo vietoje. Fluoritas mėgsta augalų, ypač gėlių draugiją, skatina jas geriau augti. Fluoritai taip pat apsaugo nuo elektromagnetinio spinduliavimo.

Poveikis kūnui:

Stiprina nervų, imuninę sistemas, padeda įžvelgti alergijų psichines priežastis, regeneruoja odą, stiprina kaulus, dantis, ramina astmą, bronchų, plaučių ligas, reguliuoja organizmo skysčių apykaitą. Fluoritas taip pat mažina skausmą, gydo žaizdas ir opas.

Papuošalai:

Pavyzdžiai:

Visos prekės su fluoritu:

comments: