KTMC

Akvamarinas

Galerija:
PHP GD image processing library is not installed (http://www.php.net/gd)
Akmens aprašymas:

Akvamarinas yra berilo grupės akmuo (Be3 Al2Si6O18), jų spalva varijuoja nuo blyškiai žydros iki žaliai žydros, vertingiausia spalva yra giliai žydros vandens. Pavadinimas yra kilęs nuo lotyniško vandens - aqua marina -  pavadinimo. Kietumas pagal Moso skalę: 7.5-8.

 

Raktiniai žodžiai: Intuicija, taika, drąsa, apsivalymas, koncentracija

Zodiako zenklas:

Akvamarinas yra susijęs su Mėnuliu, tai kovo ir spalio mėnesių akmuo. Akvamarinas taip pat yra Jaučio, Dvynių, Žuvų, Svarstyklių ir Avino ženklų akmuo.

Kristalo forma: Heksagonalinė
Akmens spalva: uo blyškiai žydros iki žaliai žydros, vertingiausia spalva yra giliai žydros vandens
Radimvietės: Randamas Brazilijoje, Kenijoje, Nigerijoje, Madagaskare, Zambijoje, Tanzanijoje. Šri Lankoje, Pakistane, Afganistane ir Rusijoje.
Ezoterinės savybės:

Akvamarino poveikis tuo didesnis, kuo didesnė jo masė bei aukštesnė kokybė. Tinkamas dovanoti 16 ir 19 vestuvių metinėms. Ypatingai gerai tinka vyrams, vardu Arnoldas. Didžiausias pasalyje akvamarino kristalas išgautas Brazilijoje 1910 metais, svėre 110 kilogramų. Legenda sako, kad akvamariną ant krūtinėlės nešioja undinės. Jūreiviai nešiodavo akvamariną siekdami gero plaukiojimo bei apsisaugoti nuo jūros ligos. Viduramžiais akvamarinu stengdavosi apsisaugoti nuo piktųjų dvasių ir nužiūrėjimo; siekdavo amžinos jaunystės.

Nuo senų laikų buvo tikima, kad akvamarinas suteikia įžvalgos, drąsos ir laimės, užtikrina ilgalaikę ir sėkmingą santuoką. Jis didina inteligenciją ir padeda jaustis jaunu. Padeda nugalėti tinginystę. Suteikia mintims aiškumo ir tolerantiškumo, skatina naujas idėjas. Padeda išlaikyti emocinę pusiausvyrą, tinka kritiniais gyvenimo tarpsniais.

Atgaivina meilės jausmą tarp seniau susituokusių, padeda vyrams ir moterims susitaikyti, kad jie yra skirtingi. Suteikia kantrybės užbaigiant pradėtus darbus, įžvalgos, kad pamatyti naujus kelius ir ko nors nepraleisti, skatina siekti užsibrėžtų tikslų. Suteikia dvasingumo ir sielos praskaidrėjimo. Akmens skaidrumas gali kisti priklausomai nuo žmogaus savijautos.  Suteikia pasitikėjimo savimi, padeda atrasti gyvenimo kelią.

Poveikis kūnui:

Akvamarinas yra geras pakrikusios ir sudirgusios nervų sistemos gydytojas, padeda nugalėti nerimą, naudojamas nuo regos sutrikimų, šlapimo susilaikymo, kepenų disfunkcijos, kamuojant dantų ir gerklės skausmui. Regeneruoja hormonų apytaką, imuninės sistemos veiklą, mažina alergijas (ypač šienligę), stiprina regėjimą toliaregiams ar trumparegiams. Nuostabus akmuo meditacijoms. Taip pat gerai kepenimis, inkstams, skrandžiui, akims ir ausims.
Pagal senovines legendas jūreiviai nešiojo akvamariną apsisaugoti nuo audrų bei jūros ligos.

Papuošalai:  
comments:

Галерея минералов


Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai

Privatumo politika

Informuojame, kad šioje svetainėje statistiniais, rinkodaros ir teikiamų paslaugų kokybės gerinimo tikslais naudojami slapukai (angl. Cookies).  Jei sutinkate, daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galite rasti čia.