KTMC

Celestinas

Galerija:
PHP GD image processing library is not installed (http://www.php.net/gd)
Akmens aprašymas:
Blyškiai mėlynas ar žydras, tarsi papudruotas alyvine pudra, stroncio sulfatas, cheminė formulė – Sr[SO4]. Kietumas pagal Moso skalę: 3-3.5.
Raktiniai žodžiai: Aiškiaregiški gebėjimai, kūrybingumas, harmonija, komunikacija, ramybė
Zodiako zenklas:

Celestinas yra susijęs su Venera ir Neptūnu, tai yra Ožiaragio ir Dvynių akmuo.

Kristalo forma: Ortorombinė
Akmens spalva: Žydra
Radimvietės: JAV, Madagaskare, Egipte, Meksikoje, Peru, Libijoje
Ezoterinės savybės:

Svajonių ir įkvėpimo akmuo, dar vadinamas “angelų akmeniu”, suteikiantis ramybę, išgenantis niūrias mintis. Padeda atgauti prarastą gyvenimo džiaugsmą, reikalingas atsiradus netvarkai gyvenime, kaip apkrovos darbe ar namie tampa per didelės. Sukuria harmoniją namuose, neleidžia įsiplieksti konfliktams, gerina konfliktinius santykius. Taip pat labai tinka žmonėms, kurių veikla yra susijusi su menais, nes celestinas suteikia kūrybiškumo. Stiprina analitinius gebėjimus, proto aiškumą bei sklandžią komunikaciją. Celestinas yra susijęs su gerklės čakra.

Poveikis kūnui:

Tirpdo sukietėjimus kauluose, audiniuose, organuose, naudingas susiaurėjus kraujo indams. Padeda gydyti nervų uždegimus, sąnarių išnirimus, chroniškus patempimus, poorperacinį šoką. Taip pat gydo akių ir ausų uždegimus, visas su gerkle susijusias problemas bei valo toksinus.

comments:

Mineralų galerija


Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai

Privatumo politika

Informuojame, kad šioje svetainėje statistiniais, rinkodaros ir teikiamų paslaugų kokybės gerinimo tikslais naudojami slapukai (angl. Cookies).  Jei sutinkate, daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galite rasti čia.