KTMC

Amazonitas

Galerija:
PHP GD image processing library is not installed (http://www.php.net/gd)
Akmens aprašymas:

Tai dailus matinis akmuo, kuris dėl sudėtyje esančio švino turi mėlynus ir baltus dryžius arba būnal lygios žalios su mėlynu atspalviu spalvos. Amazonitas gali būti ir geltonos, rožinės, raudonos ir pilkos spalvos, tačiau daugiausiai aptinkamas ir populiariausias yra žalias su mėlynu atspalviu akmuo. Dar yra skiriamos dvi amazonito rūšys – Kolorado amazonitas (žydresnė spalva) ir rusiškas amazonitas (žalesnė spalva). Priklauso mikrokristaliniams lauko špatams (KAlSi3O8.). Kietumas pagal Moso skalę: 5-6.

 

Raktiniai žodžiai: Gyvybingumas, lošimai, sėkmė, intuicija, komunikacija

Zodiako zenklas:

Amazonitas yra susijęs su Urano planeta; tai Vandenio ir Mergelės akmuo, atitinka skaičius 2 ir 3.

Kristalo forma: Triklininė
Akmens spalva: Žydra, žalia, amazonitas gali būti ir geltonos, rožinės, raudonos ir pilkos spalvos
Radimvietės: Randamas JAV, Brazilijoje, Zimbavėje, Rusijoje, Australijoje. Namibijoje.
Ezoterinės savybės:

Amazonitas buvo naudojamas senovės egiptiečių, jie jį vadindavi drąsos akmeniu. Amazonitas pavadinimą įgavo nuo Amazonės moterų - karių.

Ramina besikeičiančias nuotaikas, protą, prieštaravimus, ilgesį ir širdies skausmus, apsaugo nuo blogų įpročių ir mažina nerimą bei susierzinimą. Skatina verbalinę saviraišką, mąstymo gebėjimus, kūrybiškumą, intuiciją, pasitikėjimą savimi. Suteikia vilties ir ištvermės, padeda priimti sunkius sprendimus. Taip pat manoma, kad padeda motyvuoti tingius paauglius.

Amazonitas gerina santuokinį gyvenimą, saktina gerumą bei yra puikus akmuo naujo verslo pradžiai.

Poveikis kūnui:

Amazonitas stiprina nervų sistemą, atpalaiduoja, koreguoja kalcio apykaitą ir pasisavinimą, padeda išvengti dantų gedimo ir osteoporozės. Padeda nuo menstruacinių skausmų, gimdant, atpalaiduoja spazmus.

Papuošalai:

Pavyzdžiai:

Visos prekės su amazonitu:

comments: