Binance

Ametistas

Galerija:
Akmens aprašymas:

Tai silicio oksidas (SiO2), violetinė kvarco atmaina bei labiausiai vertinama šio mineralo atmaina. Ametisto spalvos varijuoja nuo blankiausiai alyvinės iki gilios purpurinės. Vertingiausias ametistas yra gilaus vidutinio violetiškumo su rožiniais atspalviais. Kilminga violetinė spalva padarė jį mėgstamą karalių bei aukštuomenės jau prieš tūkstančius metų.  Žodis ametistas iš graikų kalbos reiškia "negirtas". Jau senovės graikai ir romėnai tikėjo, kad ametistas gali apsaugoti nuo apgirtimo, dėl to naudodavo taures, apagamintas iš ametisto. Kietumas pagal Moso skalę - 7.

Raktiniai žodžiai: Jėga, apsauga, meilė, gydymas, kontrolė, turtas

Zodiako zenklas:

Ametistas yra susijęs su Jupiteriu, Saturnu ir Neptūnu, tai yra tradicinis vasario mėnesio bei Žuvų ženklo akmuo. Taip pat siūloma dovanoti 4, 6 ir 17 vestuvių metinėms. Siejamas su vandens stichija, trečiadieniu ir skaičiumi 8.

Kristalo forma: Trigonalinė
Akmens spalva: Violetiniai atspalviai
Radimvietės: Randamas Brazilijoje, Urugvajuje, Bolivijoje, Argentinoje, Afrikos šalyse.
Ezoterinės savybės:

Graikai tikėjo, kad ametistas – svarbus ginklas kovoje prieš girtuoklystę. Išgėręs Dionisas meilinosi merginai vardu Ametysta, kuri atstūmė jį ir meldėsi, kad išliktų nepaliesta. Atsakydama į maldą Artemidė pavertė ją akmeniu. Ametistu puošėsi jau neolito žmonės. Antikinėse kultūrose buvo nešiojamas, kad apsaugotų nuo girtuoklystės bei nunuodijimo. Senovės Egipte ametistas turėjo saugoti nuo nerimo bei kerėjimo. Tibete ametistas laikomas šventuoju Budos akmeniu. Ametisto karoliukus naudojo senovės anglo saksai. Ametistas minimas Biblijoje, kaip vienas iš Aarono vėrinio akmenų, jis simbolizuoja Dano giminę. Katalikų bažnyčioje ametisto žiedus nešioja vyskupai – jis simbolizuoja skaistumą, romumą Ametisto akmenų yra Britanijos karūnoje, juos mėgo Jekaterina II. Senovės indėnai vadino šį akmenį akmenų siela. Su ametistu siejamas evangelistas Matas bei angelas sargas Adnachielis.

Manoma, kad šis akmuo padeda išlaikyti blaivų protą, saugo nuo neapgalvotų sprendimų, nesusivaldymo, girtuokliavimo, pagundų. Jis išvaduoja iš liūdesio, suteikia ramybę, pusiausvyrą, harmoniją. Skatina koncentraciją, budrumą, bet kartu veikia atpalaiduojančiai. Tinka dirbantiems protinį darbą, ypač ten, kur aplinkoje daug įtampos.Ametisto vėrinys nešiojamas prie širdies pirmiausia veikia emocijas – balansuoja, padeda išvengti kraštutinių emocijų: jei aplinkiniai jus nuolat erzina, rekomenduojama nuolat nešioti tokį ametisto vėrinį. Ametisto vėrinys nešiojamas prie pat kaklo, jis suteikia jėgos balsui. Ypač naudinga prie kaklo nešioti ametistą tiems, kurie nedrįsta viešai kalbėti, kalba labai tyliai ar neryžtingai. Ametistas gali sužadinti meilės jausmus išrinktajam, net jei šis kol kas dar myli ir kitą. Ametistas - tai ne meilės akmuo, jis tiesiog dabartinę meilę paverčia abejingumu, taip atverdamas duris naujajai.

Ametistas taip pat padeda spręsti teisines problemas ir gali padėti priimti teisingus sprendimus versle, vedančius į sėkmę. Taip pat ametistas padeda protui kontroliuoti negatyvias mintis, suteikia emocinio tvirtumo ir padeda apsisaugoti nuo bet kokių neigiamų pripratimų.

Poveikis kūnui:

Šis akmuo palaiko organizmo pusiausvyrą, šalina galvos skausmus, nuovargį, stiprina atmintį, gerina žarnyno ir inkstų veiklą. Daro nešiotoją švelniu ir draugišku. Ametistas taip pat įtakoja sapnus, sveikimą, ramybę, meilę, dvasinį pakylėjimą, apsaugą nuo vagių bei laimę. Jei pasirenkate šį akmenį, vadinasi laikas permainoms.

comments:

Komentarai 

 
+16 #1 13.11.2012 18:55
Sveiki, nesuprantu vieno dalyko. Šis akmuo labai tinka šauliui, kurio stichija yra ugnis, o akmuo siejamas su priešinga vandens stichija paaiškinkit man
Cituoti
 
 
+3 #2 22.03.2013 20:33
Sveiki, ar šį akmenį galima nešioti niekada nenusiimant t.y. maudantis vonioje, lauke šviečiant saulėje ir t.t... Ar jis nebijo karšto vandens? Ar neišnyksta ametisto galios nešiojant saulėje, laikant karštame vandenyje?
Cituoti
 
 
+3 #3 30.10.2013 10:56
Laba diena. Norėčiau užsisakyti Jūsų gaminį įvairių akmenukų. Kaip tai padaryti? Lauksiu atsakymo.
Cituoti
 
 
+2 #4 28.04.2014 12:33
O as nesupratau sios dalies, akmuo tinkamas 6 metu santuokai, bet "Ametistas - tai ne meilės akmuo, jis tiesiog dabartinę meilę paverčia abejingumu, taip atverdamas duris naujajai." Kazkaip cia priestarauja vienas teiginys kitam.
Cituoti
 
 
+3 #5 12.08.2014 13:25
Nesuprantu ir aš kažko. Šiaip šis akmuo yra priskiriamas vasario mėn. gimusiems, taip, bet ne žuvims, o vandeniams
Parašė Juste:
Sveiki, nesuprantu vieno dalyko. Šis akmuo labai tinka šauliui, kurio stichija yra ugnis, o akmuo siejamas su priešinga vandens stichija paaiškinkit man :roll:
Cituoti
 
 
0 #6 Dolly 18.12.2020 17:49
Great blog! Is your theme custom made or did you
download it from somewhere? A design like yours with a few simple adjustements would really make my blog jump out.
Please let me know where you got your design. Appreciate it

My blog: http://litdevelopments.com/devseo/index.php?PHPSESSID=12fd9477f0a8186e224256909d7ca3fe&action=profile;u=1841: http://tvarovski.starkom.eu/httpspearlayskinserumnet129566
Cituoti
 
 
0 #7 Ashley 27.12.2020 17:52
I do not even know how I ended up here, but I thought this post
was great. I don’t know who you are but certainly yoou are going
to a famous blogger iff youu are not already
:) Cheers!

Also visit my site; τηλεμαρκετιγκ: https://Www.hainantoucai.com/home.php?mod=space&uid=949281&do=profile&from=space
Cituoti
 
 
0 #8 Phoebe 27.12.2020 17:54
With thanks for sharing your superb website!

Here is my web blog :: προγραμμα για δημιουργια σποτ: https://www.Shichangren.net/space-uid-14765.html
Cituoti
 
 
0 #9 uviaxaotamos 07.01.2021 05:43
http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ - Amoxil 18 lou.zbiw.akmensmagija.lt.txj.rw http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/
Cituoti
 
 
0 #10 ukidaxeqaa 07.01.2021 06:02
http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ - Amoxicillin 500 Mg Buy Amoxicillin Online trl.biyh.akmensmagija.lt.ejg.oc http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/
Cituoti
 

Pridėti komentarą

Saugumo kodas
Atnaujinti