KTMC

Rodonitas

Galerija:
PHP GD image processing library is not installed (http://www.php.net/gd)
Akmens aprašymas:

Rodonitas, kaip ir rodochrozitas, sudarytas iš mangano, tačiau kietesnis, su juodais intarpais, vadinamais dendritais. Pavadintas pagal graikišką žodį “rhodos” - rožinis. Cheminė formulė – (Mn,Fe,Mg,Ca)SiO3. Kietumas pagal Moso skalę: 5.5-6.

Zodiako zenklas:

Rodonitai labiausiai tinka Skorpionams, Avinams ir Jaučiams.

Kristalo forma: Triklininė
Akmens spalva: Spalva rožinė, mėsos raudonumo, aviečių raudonumo, raudonai juoda ir ruda, laikui bėgant tamsėja.
Radimvietės: Brazilijoje, Meksikoje, Peru, Kolorade, Vokietijoje
Ezoterinės savybės:
Rodonitas dar vadinamas dainininkų akmenių, padeda ugdyti klausą, apsaudo nuo klausos praradimo. Tai labai moteriškas, bet stiprus akmuo, vadinamasis “geležinis kumštis šilkinėje pirštinėje”. Skatina kūrybinius sugebėjimus, padeda atleisti ir išsigydyti sielos žaizdas. Skatina abipusį supratimą ir padeda konstruktyviai spręsti konfliktus. Padeda neprarasti nuotaikos ypatingai ekstremaliomis sąlygomis, padeda apsisaugoti nuo šoko ir panikos. Ilgesnį laiką panešiojus šį akmenį tapsime ramesni, santūresni, įgysime daugiau pusiausvyros, energijos patiems tobulėti ir panaudoti visas galimybes.
Poveikis kūnui:
Stiprina širdį ir gerina apytaką, skatina greitesnį žaizdų gijimą, ramina vabzdžių įkandimų vietas. Galima dėti ant randų. Skatina vaisingumą.
comments:

Mineralų galerija


Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai

Privatumo politika

Informuojame, kad šioje svetainėje statistiniais, rinkodaros ir teikiamų paslaugų kokybės gerinimo tikslais naudojami slapukai (angl. Cookies).  Jei sutinkate, daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galite rasti čia.