Perlai

Galerija:
Akmens aprašymas:

Perlai – tai organinės kilmės brangakmeniai, moliuskų sukurtas kalcio karbonato sluoksnis, susidarantis apie geldelėse esnačius svetimlkūnius. Perlų randama įvairių atspalvių, nuo baltų, iki juodų, priklausomai nuo moliusko tipo, bei vietos, kurioje perlas rastas. Du svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti apie perlus – iš kur jie kilę – jūros perlai ar gėliavandeniai, ir kaip buvo išauginti – natūralūs ar kultūriniai. Brangiausi yra natūralūs jūriniai perlai, patys brngiausi yra Pietų jūros ir Taičio perlai. Kietumas pagal Moso skalę: 2.5-4.5.

 

Raktiniai žodžiai: Pinigai, meilė, apsauga, sėkmė, ramybė

Zodiako zenklas:

Balti perlai yra susiję su Mėnuliu, juodi - su Saturnu. Perlai yra birželio mėnesio akmuo. Balti perlai tinka Vėžiui, Žuvimas ir Dvyniams, atitinka vandens elementą bei skaičių 7. Juodi perlai tinka Ožiaragiams.

Kristalo forma: Organinė - ortorombinė
Akmens spalva: Perlų randama įvairių atspalvių, nuo baltų, gelsvų, rausvų, iki juodų, priklausomai nuo moliusko tipo, bei vietos, kurioje perlas rastas.
Radimvietės: Persijos įlankoje, Raudonojoje jūroje, Australijoje, Japonijoje, Kinijoje ir kt.
Ezoterinės savybės:
Manoma, kad perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę, apsaugo nuo gaisrų. Perlai saugo motinystę, gydo nuo nevaisingumo, garantuoja sėkmingą nėštumą ir gimdymą. Suteikia išminties per patirtį, mažina nervingumą, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. Pagal seną tradiciją manoma, kad nuotaka, kuri dėvės perlus per vestuves, per savo vedybinį gyvenimą neverks. Taip pat manoma, kad perlai skatina vaisingumą. Perlai taip pat padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis ir tikėjimo visatos pagalba. Skirtingoms spalvoms priskiriamos šios savybės: gelsviems atspalviams – surasi meilę, juodiems – suprasi save bei tapsi žymus, auksiniams – būsi turtingas, o rausviems – aplankys sėkmė.
Poveikis kūnui:
Perlai skatina medžiagų apykaitą, mažina įviairias alergijas. Stiprina kaulus, dantis, visus audinius. Noramalizuoja širdies ritmą, balansuoja kūno skysčius bei reguliuoja temperatūrą. Mažina stresą ir su juo susijusius negalavimus, taip pat pervargimą ir emocinius svyravimus.
comments:

Komentarai 

 
-4 #1 01.09.2013 16:14
Tų ezoterinių savybių aprašymai visada sukelia mano įtarimus - kaip dėvimas perlas gali mažinti nervingumą arba gerinti vaisingumą????
Cituoti
 
 
0 #2 Holley 28.10.2018 21:11
I see you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can earn extra
cash every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more info simply search
in gooogle: boorfe's tips monetize your website

Look at my blog :: BestRichelle: https://CleverJuliann.blogspot.com
Cituoti
 
 
0 #3 Melaine 04.11.2018 01:17
I see you don't monetize your page, don't waste your traffic,
you can earn extra bucks every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more info simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website

Look at my homepage - BestMatt: https://FollowAdolph.blogspot.se
Cituoti
 
 
0 #4 Jean 10.11.2018 22:43
I have noticed you don't monetize your website, don't waste your traffic,
you can earn extra bucks every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more info
simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website

Here is my weblog ... BestDarlene: https://FollowWilly.blogspot.se
Cituoti
 
 
0 #5 Claudia 15.11.2018 14:55
I see you don't monetize your blog, but you can earn additional bucks every
day. It is very easy even for noobs, if you
are interested simply search in gooogle: pandatsor's
tools

Also visit my web site youngCleta: https://facebook.com/Lynn88
Cituoti
 
 
0 #6 Magda 28.11.2018 06:35
Hi. I see that you don't update your site too often. I know
that writing posts is boring and time consuming.
But did you know that there is a tool that allows you to create new articles using existing content (from article directories or other pages from your
niche)? And it does it very well. The new posts are unique and pass the copyscape test.

Search in google and try: miftolo's tools

Check out my website :: MaximilianJuicy : https://KristeenBad.blogspot.com
Cituoti
 

Pridėti komentarą

Saugumo kodas
Atnaujinti

Mineralų galerija


Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai

Privatumo politika

Informuojame, kad šioje svetainėje statistiniais, rinkodaros ir teikiamų paslaugų kokybės gerinimo tikslais naudojami slapukai (angl. Cookies).  Jei sutinkate, daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galite rasti čia.