Binance
#ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

ALPHAINDEX TITLE M

Mėlynai žalia (6)

Mėlynai žalia – tai mėlynos ir žalios spalvos kombinacija, apimanti abiejų spalvų savybes.

Mėlynai žali mineralai
– turkis, Paraibos turmalinas, chrizokola, azūromalachitas, amazonitas, smaragdas (kai kurie akmenys).
Mėlynai žalia

Mėlyna (7)

Mėlyna – tai vandens spalva, simbolizuojanti orą, kuriuo kvėpuojame, vandenyną, miegą, dangų... Raminanti bei gaivinanti ji atneša harmoniją, taiką, supratimą, atsidavimą bei stabilumą. Tai gydymas, kantrybė, viltis, pasitikėjimas bei lojalumas, nauja pradžia bei galimybės. Mėlyna taip pat simbolizuoja atstumą, komunikaciją, taip pat mėlyna spalva yra susijusi su gerkle. Mėlyną spavą verta naudoti siekiant nuraminti chaotiškas būsenas, siekiant geriau komunikuoti, suvokti naują informaciją, meditacijai, kūrybingumui, ramybei, poilsiui, ši spalva ramina baimę, mažina priklausomybę ir manipuliavimą kitais. Ji padeda pamatyti savo keistenybes ir išorines įtakas, išsilaisvinti nuo jų bei vystyti savo stipriąsias puses. Mėlyna spalva padeda siekti karjeros, asocijuojasi su finansais, verslu.
Mėlynos spalvos mineralai – sodalitas, safyras, mėlynieji koralai, kianitas, turmalinas indikolitas, lazuritas, azūritas, žydrasis topazas.

 

Mėlyna

Mineralų galerija


Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai

Privatumo politika

Informuojame, kad šioje svetainėje statistiniais, rinkodaros ir teikiamų paslaugų kokybės gerinimo tikslais naudojami slapukai (angl. Cookies).  Jei sutinkate, daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galite rasti čia.